Жінка з мертвим мозком народжує дитину, коли тато побачив Сина то не зміг стримати посмішки…

Ця дивно сумна і в той же час зворушлива історія сталася в Португалії. Вона вразила тисячі людей і усвідомити, і прийняти подію насправді не просто. Нічого не віщувало біди в той день, 20 лютого, коли закохана пара вирушила на зустріч з друзями. Після посиденьок Мігель і Сандра залишилися ночувати у приятелів, де незабаром жінка відчула себе погано. 

Близько 5 ранку вона замкнулася у ванну і почала сильно плакати. Мігель розповідає, що Сандра боялася померти. Жінка твердила, що її голова ось-ось вибухне від дикого болю. Чоловік накинув на голову коханої холодний рушник, допоміг їй піднятися з підлоги. Мігель вирішив, що необхідно викликати лікарів. Раптово очі Сандри закотилися, вона майже знепритомніла. 

По приїзду бригада медиків відвезла жінку в лікарню. Через кілька годин сталося страшне-лікарі виявили, що мозок Сандри помер. Мабуть, найтрагічнішим в цій історії було те, що жінка перебувала на 17 тижні вагітності. Лікарі не сумнівалися, що дитина загинула. Коли Сандру вже практично визнали мертвою, сталося неймовірне – у малюка було виявлено серцебиття. 

І з’явилася, здавалося б, божевільна ідея щодо збереження життя малюка. Для цього протягом 107 днів лікарі підтримували функціонування тіла Сандри за допомогою апарату штучної вентиляції легенів, і харчування через спеціальний зонд. Її мозок, на жаль, весь цей час був мертвий. За плодом доглядали лікарі та медсестри лікарні. 

Медпрацівники більше 3 місяців співали пісні і розмовляли з немовлям, в той час як його мати перебувала на апараті штучної вентиляції легенів. Малюк з’явився на світ на терміні 32 тижні за допомогою кесаревого розтину. Продовження у відео.

Оставьте комментарий