10 божевільних рекордів, які ніхто не зможе повторити

Кожна людина, яка в своєму житті домігся якогось унікального досягнення мріє потрапити в книгу Гіннеса і отримати заповітний синій сертифікат. Стаючи автором дивного рекорду, ти автоматично вписуєш своє ім’я в історію. Сьогодні ми дізнаємося про 10-ці найбільш шокуючі досягнення, які навряд чи будуть побиті найближчим часом. Ну, що-ви готові? Тоді не будемо довго тягнути, ми починаємо-поїхали! 

У снігу і без одягу що буде якщо поєднати дивну поведінку японців і любов росіян до суворої сибірської зими? Ви ні за що не повірити, але з цього набору може вийти справжнісінький рекорд, який буде навіть поміщений в книгу Гіннесса! Пару років тому житель китайської провінції Цзінь Сунхао перебував у сніговому полоні рівно 120 хвилин! 

Перебував в екстремальних умовах чоловік без одягу, тому до кінця фіксації світового рекорду його в прямому сенсі довелося відігрівати тепловими гарматами. Незважаючи на лютий холод Цзінь Сунхао відчував себе в снігу максимально комфортно. Поки його тіло піддавалося екстремальним перепадам температури він спокійно спілкувався з журналістами, жартував, а також їв шашлик запиваючи його крижаним пивом. 

На батьківщині цього дивака прозвали Ice Man-відповідне прізвисько для володаря своєї особистої сторінки в Книзі рекордів. 9: Костюм з бджіл хтось мріє про костюм від PRADA, хтось в захваті від творіння VALENTINO, а 40-ка річний Ши пін зробив собі справжній скафандр з-бджіл! Цьому чоловік просто обожнює комах! Його мрією було встановити світовий рекорд і у нього це вийшло.

Покривши своє тіло з ніг до голови спеціальним розчином, випустив всіх своїх вихованців на волю. Всього за 40 хвилин на його тілі виявилося 460 000 бджіл, сумарна вага яких перевищувала 45 кілограмів! У такому стані чоловік провів 14 хвилин. За підсумком на його тілі не залишилося взагалі білих плям. Вся площа була всіяна бджолами, пара укусів яких здатна відправити в лікарню найздоровішу людину. 

Після закінчення експерименту, Ши пін відправив ці жахливі кадри в штаб-квартиру книги рекордів для визнання його справжнім повелителем бджіл. Яке ж було його розчарування, коли з Америки йому прийшла відмова! Справа в тому, що роком раніше його колега з Індії Віпін Сет покрив себе “бджолиною мантією” вагою 61,4 кілограма і простояв у ній близько 15 хвилин, що стало для Ши Піна справжнім шоком і найбільшим розчаруванням в житті. Продовження у відео.

Оставьте комментарий