Дівчинка вибігає в сльозах з туалету в Макдональдсі, а потім мама щось бачить у неї на нозі…

Діти вимагають постійного нагляду в будь-який час дня і в будь-якому місці. Особливо маленькі, які можуть стати жертвою жахливих обставин або людей. В англійському місті Ексетері графства Девоншир молода жінка 24 років, Ніколь Ленгмід, напередодні Нового року вирішила порадувати своїх двох маленьких дочок. В середині тижня вони зайшли на приємний денний обід в Макдональдс. Все було чудово, навколо панувала святкова атмосфера. 

Через деякий час молодша Каяйя 4-х років захотіла в туалет. Старша Нуала залишилася за столиком, а мама пішла з малятком. Біля дверей закладу Ніколь вирішила дозволити дівчинці проявити самостійність і зайти в туалет одній. Перед ними вийшли Дві дівчини років 16-18. Вони голосно сміялися, але, на жаль, мама не звернула на це увагу. Кайя пішла в туалет, мама вирішила залишитися поруч, щоб почекати дівчинку. 

Її не було досить довго, нарешті, двері відчинилися і дівчинка кинулася до мами вся в сльозах. Ніколь встигла помітити у неї щось незрозуміле на нозі. Малятко голосно плакала. Мати в страху оглянула її і побачила садна на нозі і щось незрозуміло липке. Кайя скаржилася на сильні болі з тильного боку ніг і на попі. Мама завела доньку в туалет, щоб подивитися, в чому справа. 

Оглянувши дитину ззаду, Ніколь в жаху побачила, що на її попі сильно здерта шкіра. Те ж було і ззаду на ногах. Дівчинка пояснила, що прилипла до унітазу, а потім стало дуже боляче. Помацавши його, мати зрозуміла, що це суперклей, яким було намазано все сидіння і передня частина унітазу. Мати і дочка обидві були в шоці. Продовження у відео.

Оставьте комментарий