Хлопчик перериває процес усиновлення і розкриває правду про прийомних батьків…

Слово “сім’я” зазвичай асоціюється з теплим будинком і люблячими людьми. На жаль, не у всіх дітей є щасливі і безпечні сім’ї – багато хто живе і росте без підтримки тих, кого вони потребують найбільше. 13 Серпня 2018 року – це був день, коли суд вирішував, чи можуть Сара і Стюарт Шенк на законних підставах усиновити двох хлопчиків, що сидять поруч з ними. 

Молоді люди давно мріяли стати прийомними батьками і усиновити дітей, тому цей день мав величезне значення в їхньому житті. Судове засідання тривало досить довго, і вся сім’я сиділа перед суддею в нетерплячому очікуванні остаточного рішення. Прийшов час судді винести свій вердикт. 

І в цей момент сталося щось дивовижне-такого повороту подій ніхто не очікував. Суддя почав свою промову питанням: “як ви думаєте, це усиновлення має тривати?». Тоді старший хлопчик встав і заговорив, перервавши промову судді. Його слова змусили плакати Сару і всіх присутніх в залі людей. 

Але перш, ніж розповісти про те, чому люди так відреагували на слова підлітка, потрібно Поділитися інформацією про пару, яка його усиновляє. За 7 років до цього судового засідання Сара Козад зустріла Стюарта Шенка, і для обох це була любов з першого погляду. На першому ж побаченні Сара повідомила Стюарту, що найбільша її мрія – стати прийомною мамою. 

Це бажання було настільки важливою частиною життя дівчини, що вона постійно про нього говорила. На її подив, Стюарту ця ідея сподобалася, і він погодився, що вони можуть стати прийомними батьками. Ці молоді люди були створені один для одного і здавалися ідеальною парою! Продовження у відео.

Оставьте комментарий