Тато не їж завтра тістечко, мама тобі в нього отрути додала-сказала дочка…

Часто кажуть, що “вустами немовляти глаголить істина”. Але, якщо прийняти це за аксіому, часом можна помилитися, причому дуже серйозно. Сьогодні я розсажу історію, давно гуляє в мережі. Далі історія зі слів героїні. Розмірковуючи над тим, чим порадувати чоловіка на день народження, я вирішила зупинитися на тістечок. За словами свекрухи, він обожнював їх з дитинства. 

Із задоволенням “тріскав” і зараз. Завтра збиралися всі разом. “Порадую Сережку, – подумала я-і батькам його буде приємно, що невістка вибрала улюблене блюдо сина». Почувши, що запахло смачним, на кухню прибігла моя дівчинка. Олюшці було всього 3 рочки, але вона вже всіляко намагалася вникати в те, що роблю я. у міру свого розуміння звичайно. 

Чоловік дивився в кімнаті футбол. Почали робити разом тісто. Глянувши на полицю, я не побачила розпушувача і згадала, що забула його купити. Але господиня завжди знайде, як замінити один інгредієнт іншим. Благо сода і оцет в будинку були завжди. Спочатку хотіла “загасити” соду лимонним соком. Але живого лимона не знайшлося. 

“Ну і гаразд, нехай буде оцет, – вирішила я, – бабуся завжди користувалася ним». Поставивши соду і оцет на стіл, я почала шукати чашку. У цей момент спритна доча схопила прозору пляшку з оцтом. “Водичка, я поп’ю?””сказала вона, намагаючись відкрити кришку. Я страшенно злякалася. 

Зробила суворе обличчя і відповіла, насилу стримуючись, щоб не перейти на крик: «це не можна пити. Це не вода, а отрута. Якщо вип’єш-отруїшся і буде дуже-дуже боляче. А потім помреш. Продовження у відео.

Оставьте комментарий