Мати народила здорову дитину, але коли лікарі побачили плаценту, то залишили її всередині жінки…

Людський організм залишається величезною загадкою. Часом з ним відбуваються такі речі, що без допомоги фахівців ніяк не обійтися. У 2014 році Крістен і Джефф Терліцці з Лос-Гатос в Каліфорнії чекали другої дитини. Спочатку вагітність Крістен протікала добре, але приблизно на 28-му тижні все стало змінюватися. 

Під час планового ультразвукового обстеження фахівці не виявили поділу між плацентою, маткою і сечовим міхуром жінки. Згодом медики поставили Крістен Терліцці діагноз “перкрета плаценти” – стан, який несло їй певну загрозу. Зазвичай через кілька хвилин після народження дитини плацента відділяється від стінки матки і теж виходить. 

Але в тому випадку, якщо плацента приросла до стінки матки, вона залишається і може викликати сильну кровотечу. Перкрета плаценти-це менш поширена, але більш важка форма приросла плаценти. При такій патології відбувається не просто приріст плаценти – вона вбудовується в м’язи матки, тобто, через матку проникає в довколишні внутрішні органи. 

З урахуванням всієї серйозності стану Крістен, лікарі наполягли на тому, щоб вона народжувала на 33-му тижні вагітності. З’явитися на світ малюкові Лео Терліцці допомагали понад 10 медиків Стенфордської лікарні. На щастя, з дитиною все було добре – він абсолютно здоровий. А що стосується породіллі, то її стан виявився гіршим, ніж припускали лікарі. 

Справа в тому, що плацента Крістен проросла занадто далеко і проникла в інші органи. Хірурги, побачивши масштаби розростання тканини, зробили безпрецедентний крок: вони залишили все як є, нічого не стали видаляти. “Плацента все ще була всередині мене. 

Лікарі боялися, що у мене в будь – яку хвилину почнеться кровотеча, але вони також подумали, що, можливо, тіло почне реабсорбувати плаценту» – розповідала пізніше Крістен. Виходить, що в якійсь мірі ця жінка стала учасницею медичного експерименту. З цього приводу вона висловилася так:»я відчувала себе бомбою з уповільненою дією і очікувала вибуху”. Продовження у відео.

Оставьте комментарий