Мати була вражена, побачивши, як доберман схопив її однорічну дочку. Але виявилося він її врятував!

Хіба це не здорово-розуміти, що всього лише одним простим рішенням ти можеш змінити чиєсь життя на краще? Власники собак, які вирішили прихистити нещасних бездомних тварин, дадуть відповідь на це питання рішучим «так». Кетрін Свіллічіч з австралійського міста Атертон, штат Квісленд, взяла з притулку добермана на прізвисько Хан. 

Жінка знала, що попередні господарі Хана жорстоко з ним поводилися, адже коли пса забрали, у нього були зламані ребра. Кетрін була впевнена, що зможе дати Хану люблячий будинок, як він того і заслуговує. До того ж вона вважала, що цей красивий і розумний пес стане хорошим другом для її півторарічної дочки Шарлотти. Жінка виявилася права: тільки побачивши Хана, Малятко закохалася в нього, а доберман із задоволенням з нею грав. 

Загалом, Кетрін була впевнена, що поряд з цим добродушним гігантом Шарлотта була в цілковитій безпеці. Але одного разу, коли малятко грала зі своїм кращим другом Ханом у дворі, сталося щось жахливе. Кетрін помітила, що доберман почав вести себе дуже дивно: жінка відчула, що він проявляє занепокоєння, але не могла зрозуміти чому. 

Несподівано величезний пес почав штовхати маленьку дівчинку, немов хотів відігнати з цього місця, а через кілька миттєвостей просто схопив її за памперс і перекинув через себе. Жінка не могла повірити в те, що відбувається! Продовження у відео.

Оставьте комментарий