Він прийшов у Притулок для тварин усиновити пітбуля, але став ангелом-хранителем для двох собак…

Тварини, так само як і люди, заслуговують мати будинок і сім’ю. Десятки і сотні кішок і собак живуть на вулицях і в притулках, і всім їм потрібна підтримка. Навіть діти розуміють це і допомагають бездомним хвостатим. Сім’я Бетчартів жила неподалік від Чарльстона в Південній Кароліні. Джекстону Бетчарту було 4 роки, і з самого народження в його родині одночасно проживало як мінімум 3 собаки. 

Джекс любить всіх своїх домашніх вихованців і дуже добре з ними ладнає. Ці собаки належать до різних порід, але улюбленої – пітбуля – у Джекстона немає. Еліз, мама Джекстона, розповідає:»значущу частину мого життя займає робота по захисту тварин, тому не дивно, що моя дитина також їх любить”. 

Кожного разу, коли Еліс має вільний час, вона веде сина до притулків для тварин у своєму районі, щоб він міг побачити, скільки котів і собак там чекають своїх нових господарів. Еліз розповіла: “Джекстон прекрасно розуміє, що в силу різних причин люди відмовляються від своїх вихованців. Він любить відвідувати тварин: запитує, як у них справи, бажає їм удачі в пошуках нової сім’ї і розповідає, як їх любить». 

Оставьте комментарий