РІДКІСНА ГЕНЕТИЧНА АНОМАЛІЯ ЗРОБИЛА МАЛЮКА СХОЖИМ НА ПЕРСОНАЖ З МУЛЬТФІЛЬМУ

18-місячний Гевін Сільвестрі народився з аномаліями в лімфовузлах в районі нижньої щелепи, які зустрічаються лише у 1 дитини з 4 тисяч. Через цю аномалію нижня частина голови дитини виглядає величезною і роздутою, що робить малюка схожим на ляльку або навіть персонажа мультфільмів.

Аномалія носить назву лімфатична мальформація. Найчастіше вона виникає у вигляді порівняно невеликих кіст під шкірою на шиї або кінцівках.

Як правило, всі ці кісти доброякісні і загрожують життю лише в дуже занедбаному стані. Але у випадку з Гевіном все вийшло куди важче, так як у нього ці кісти розташовуються в районі горла і їх дуже багато, що відразу ж стало загрожувати диханню дитини.

Причому спочатку його голова була ще більшою, навіть його батьки лякалися зовнішнього вигляду немовляти. Але після декількох операцій і 2-місячного курсу ін’єкцій пухлина стала трохи меншою.

Аномалія виражається в застої лімфи, через що під шкірою в певному місці утворилися сотні невеликих кіст. Це відхилення лікарі побачили на УЗД ще на 18 тижні вагітності.

8 лютого 2018 року Гевін з’явився на світ і батьки в повній мірі побачили всю тяжкість його положення. Однак вони вже були налаштовані стійко боротися з цією недугою.

Перші 7 місяців дитина провела в лікарні, де для виведення рідини з кіст хлопчикові 5 днів на тиждень протягом 2 місяців вводили спеціальні ліки.

Під час цього лікування він міг дихати лише через трубку в горлі, але її і зараз ще не прибрали.

Оставьте комментарий